H e s a p 3 6 0

Özellikler

e-Fatura Entegrasyonu

Hesap360, e – fatura entegrasyonu ile zamanınızdan tasarruf ederek hızla faturalarınızı kesebilir, istediğiniz her an her yerden faturalandırma sayesinde fatura kesme işlemini kolaylaştırabilirsiniz.

E–ticaret Entegrasyonu

Hesap360, e–ticaret entegrasyonunun size sunduğu özel çözümler ile online alışveriş platformlarında yer alan mağazanızdaki tüm hareketleriniz muhasebe sisteminize otomatik olarak entegre edilir.

Gelir-Gider Takip Programı

Hesap360, takip programı ile işletmenizdeki tüm hesap değişimlerini sistem üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Tüm gelir-gider değişimlerini tek ekranda görme kolaylığını sunuyoruz.

Cari Hesap Yönetimi

Hesap360 ile hesaplarınızı yönetmek çok daha kolay ve hatasız olacak. Müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kayıt ederken, ödeme ve tahsilatlarınızı cari hesap yönetim paneli ile gerçekleştirin.

E-tahsilat Entegrasyonu

Hesap360, online tahsilat entegrasyonu ile tahsilat sürecinizi tek sistem üzerinden yönetin, tahsilat detaylarınızı kayıt edin, özel filtreleme seçeneği ile sistem sizin için tüm süreci raporlasın.

Muhasebe Raporlama Sistemi

Hesap360 ön muhasebe raporlama sistemi ile işletmenizin tüm muhasebe ve finans raporları analiz edilerek sizin için hazırlansın. Size sadece bu verilere tek ekranda kolayca erişmek kalsın

Proje Yönetimi ve Takibi

Hesap360 ile devam etmekte olan tüm projelerinizi yönetim paneli ile görebilecek, proje esnasında oluşan değişiklerini kolayca entegre edin. Geriye dönük sonlanmış projelerinizde ise tüm iş süreçlerinizi kayıt edin.

Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi

Müşteri ve tedarikçi yönetim panelleri ile tüm gelir-gider ve talimatlarınızı kolayca kayıt altına alıp, yönetin. Tedarikçi teslimat, ödeme ve müşteri tahsilatlarınızda sürece sistem üzerinden hakim olun

Ekstre Takibi

Hesap360 ile çalıştığınız tüm bankaların entegrasyonunu sorunsuz olarak sağlayabilir, ekstrelerinizin takibini filtreleme ve düzenleme seçeneklerimiz sayesinde kolaylıkla gerçekleştirin.

E-İrsaliye Gönderimi

Hesap360 ön muhasebe çözümleri sayesinde, yönetmeliğe uygun olarak e–irsaliyeniz kolayca oluşturulur. Yıl sonunda ciddi bir kağıt israfı ve lojistik sorunlarından kurtulun ve gönderim sürecinizi hızlandırın.

Üretim ve Stok Takibi

Hesap360 üretim ve stok takibi panelleri ile üretimin başlangıcından, stoktaki her ürünün teslimatına kadar tüm süreci tek ekranda yönetip, oluşan değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edin.

Teklif ve Sipariş Yönetimi

Hesap360 teklif paneline kayıt ettiğiniz tüm müşterilerinize, özel teklifler sunun. Sipariş aşamasına geçen tekliflerinizi sipariş paneline taşıyın ve sipariş sürecinde tek tıkla tüm düzenlemeleri yapın.

Sık Sorulan Sorular

Hesap360 ile e-fatura hiç bu kadar kolay olmamıştı. Akademi sayfamızda görsel içeriklerle desteklediğimiz site kontrol eğitimlerimizde e-faturaya geçiş aşamalarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Sitemizdeki “Kayıt ol” kısmından ücretsiz olarak sistemimize dahil olabilir ve demo sürümümüzü anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Demo sürümünüzün sonlanmasıyla aylık ve yıllık paketlerimizden size uygun olanı seçerek çözümlerimizden daimi olarak faydalanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hesap360 çözümlerimiz çevrimiçi yedekleme ve işleme mantığını barındırdığından sistemlerimiz maalesef şu anlık çevrimdışı hizmetleri destekleyememektedir.

Hemen Ücretsiz Deneyin

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Yukarıya Çık