H e s a p 3 6 0
pop

Mali Müşavir Paneli Nedir?

Mali Müşavirler için özel olarak geliştirilen Mali Müşavir Paneli ile Hesap360 kullanan mükelleflerinizin verilerini görüntüleyin, kolayca kendi sisteminize aktarın ve mükellef yönetiminizi kolaylaştırın.

Hesap360 iş yükünüzü hafifletir!

Çoklu mükellef yönetimi

Hesap360 kullanıcısı olan tüm mükelleflerinizi kolaylıkla panelinize ekleyin ve her mükellefinizi özel olarak yönetin.

E-fatura erişimi

Tüm mükelleflerinizin e-fatura hareketlerini anlık olarak takip edin dilerseniz bilgisayar veya telefonunuza hızlıca indirin.

Kontrollü vergi beyanı

Veri giriş işlemlerinize tüm zamanınızı ayırmayın, mükelleflerinizin vergi işlemlerini tek tıkla gerçekleştirin.

Banka hareketlerini

Mükelleflerinizin banka hesap hareketlerini uzun uğraşlarla belgelemekle uğraşmayın saniyeler içinde sistemimize aktarın.

E-dönüşüm hizmeti

E-dönüşümde tüm mükelleflerinizin ihtiyaçlarını ve eksiklerini sistemimiz yardımıyla belirleyin ve üretilen çözüm rehberlerinden faydalanın.

Hesap360 Destek Hattı

Desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an profesyonel ekiplerimiz tarafından her türlü çözüm ve cevaplar için çalışmaya başlanır.

Yeni bir fatura yönetimi deneyimi yaşayın!

Vergi görüntülemeleri

e-fatura hizmetimizden yararlanan mükelleflerinizin kestiği tüm faturalar vergi dönemlerine göre düzenlenir. Size sadece görüntülemek kalır.

Defter türleri

Mükelleflerinizin işlem gerçekleştirdiği tüm defter türleri, sistemimiz tarafından filtrelenerek ayrıştırılır, siz kolaylıkla düzenleme sağlayabilirsiniz.

Excel’e aktarım

Sistemimizde kayıtlı tüm mükellef hareketlerini tek tıkla muhasebe programından excel dosyasına aktarabilirsiniz.

Kolay aktarım

Mükelleflerinizin faturalarını aktarmada hiçbir sınırlamaya bağlı kalmadan istediğiniz gün aralıklarında veya aylık olarak muhasebe programınıza aktarın.

Hızlı fatura erişimi

Mükelleflerinizin faturalarını filtreleme özelliğini belirleyin tarih veya mükellef bilgilerine göre, aradığınız tüm faturalara kolay ve hızlı olarak erişin.

Toplu indirme

Mükelleflerinizin tüm verilerini kolayca görüntüleyin ve indirme sınırı olmadan istediğiniz tüm faturaları hızlıca pdf formatında bilgisayarınıza indirin.

Hesap360'ın Mali Müşavirlere Özel Ayrıcalıkları

Özel kullanım arayüzü

Mali müşavirlere özel geliştirilen kullanıcı paneli ile tüm mükelleflerinizin hesaplarını tek ekranda kolayca yönetin.

Kolay Mükellef yönetimi

Hesap360 kullanan mükelleflerinizin tüm hesap hareketlerini kolaylıkla görüntüleyin ve verilerinizi kayıt edin.

Hızlı mükellef takibi

Sisteminize kayıt ettiğiniz mükelleflerinizin fatura ve masraflarını kolayca görüntüleyin ve tek tıkla indirin.

Aktarım çok kolay

Mükelleflerinizin verilerini tek tek aktararak vakit kaybetmeyin tek tıkla tüm hesap hareketlerini kendi sisteminize aktarın.

Kolay ve hızlı vergi beyanı

Mükelleflerinizin verilerini tek tıkla kendi sisteminize aktarma işleminin ardından vergi beyanlarınızı daha hızlı ve kolayca gerçekleştirin.

E-dönüşüm danışmanlığı

Sisteme kayıtlı mükelleflerinizin e-fatura ya da e-SMM’ye geçiş sürecini rehberlik programımız sayesinde kolaylıkla yönetin.

Mükellefleriniz İçin Hesap360 Avantajları

e-Fatura Entegrasyonu

Hesap360, e – fatura entegrasyonu ile zamanınızdan tasarruf ederek hızla faturalarınızı kesebilir, istediğiniz her an her yerden faturalandırma sayesinde fatura kesme işlemini kolaylaştırabilirsiniz.

E–ticaret Entegrasyonu

Hesap360, e–ticaret entegrasyonunun size sunduğu özel çözümler ile online alışveriş platformlarında yer alan mağazanızdaki tüm hareketleriniz muhasebe sisteminize otomatik olarak entegre edilir.

Gelir-Gider Takip Programı

Hesap360, takip programı ile işletmenizdeki tüm hesap değişimlerini sistem üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Tüm gelir-gider değişimlerini tek ekranda görme kolaylığını sunuyoruz.

Cari Hesap Yönetimi

Hesap360 ile hesaplarınızı yönetmek çok daha kolay ve hatasız olacak. Müşteri ve tedarikçi bilgilerinizi kayıt ederken, ödeme ve tahsilatlarınızı cari hesap yönetim paneli ile gerçekleştirin.

E-tahsilat Entegrasyonu

Hesap360, online tahsilat entegrasyonu ile tahsilat sürecinizi tek sistem üzerinden yönetin, tahsilat detaylarınızı kayıt edin, özel filtreleme seçeneği ile sistem sizin için tüm süreci raporlasın.

Muhasebe Raporlama Sistemi

Hesap360 ön muhasebe raporlama sistemi ile işletmenizin tüm muhasebe ve finans raporları analiz edilerek sizin için hazırlansın. Size sadece bu verilere tek ekranda kolayca erişmek kalsın

Proje Yönetimi ve Takibi

Hesap360 ile devam etmekte olan tüm projelerinizi yönetim paneli ile görebilecek, proje esnasında oluşan değişiklerini kolayca entegre edin. Geriye dönük sonlanmış projelerinizde ise tüm iş süreçlerinizi kayıt edin.

Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi

Müşteri ve tedarikçi yönetim panelleri ile tüm gelir-gider ve talimatlarınızı kolayca kayıt altına alıp, yönetin. Tedarikçi teslimat, ödeme ve müşteri tahsilatlarınızda sürece sistem üzerinden hakim olun

Ekstre Takibi

Hesap360 ile çalıştığınız tüm bankaların entegrasyonunu sorunsuz olarak sağlayabilir, ekstrelerinizin takibini filtreleme ve düzenleme seçeneklerimiz sayesinde kolaylıkla gerçekleştirin.

E-İrsaliye Gönderimi

Hesap360 ön muhasebe çözümleri sayesinde, yönetmeliğe uygun olarak e–irsaliyeniz kolayca oluşturulur. Yıl sonunda ciddi bir kağıt israfı ve lojistik sorunlarından kurtulun ve gönderim sürecinizi hızlandırın.

Üretim ve Stok Takibi

Hesap360 üretim ve stok takibi panelleri ile üretimin başlangıcından, stoktaki her ürünün teslimatına kadar tüm süreci tek ekranda yönetip, oluşan değişiklikleri hızlı ve kolay bir şekilde takip edin.

Teklif ve Sipariş Yönetimi

Hesap360 teklif paneline kayıt ettiğiniz tüm müşterilerinize, özel teklifler sunun. Sipariş aşamasına geçen tekliflerinizi sipariş paneline taşıyın ve sipariş sürecinde tek tıkla tüm düzenlemeleri yapın.

Hemen Ücretsiz Deneyin

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz deneyin, memnun kalırsanız abone olun.

Yukarıya Çık